Vrije Basisschool Boven-Lo


Onze visie is: Grijpen om te begrijpen, samen de handen in elkaar steken, ervaringen opdoen en uitwisselen vertrekkende vanuit de werkelijkheid. We CLIMmen met onze talenten. Samen verdragen en verder dragen. Geloven in de wereld en in jezelf vinden we waardevol. Jezelf uitdrukken in geloof en kunst, openstaan voor elkaar, denken aan en met elkaar. Door theorie te verweven met praktijk en plannen te maken en te verwezenlijken, leren we omgaan met verschillen.

Get Adobe Flash player

Zaterdag 28 maart 2020

 

Klik op de afbeelding om je in te schrijven of wacht
op de brief van je zoon/dochter op onze school.

Dit jaar kan je dus ook ONLINE inschrijven.
Je hoeft dan geen inschrijvingspapier in te vullen.

 

Tot dan!

 

Copyright © 2021 Vrije Basisschool Boven-Lo  Rights Reserved.